neděle 11. listopadu 2012

LadyBox - Listopad 2012

Určitě jste si všimly, že tentokrát je krabička jiná. Větší, černější a luxusnější s magnetickým zavíráním. Moc se mi líbí. Jsem ráda, že krabičku zvětšily, protože jsem přemýšlela, jak do té malé bíle krabičky nacpou třeba šampon. 


Tentokrát uvnitř krabičky není růžové polstrování. Vnitřek je sice růžový, ale k tomu cosi pěnového.


Zde nalezneme:  Feur de Santé - Saténová toaletní taštička. Hnědá s růžovými puntíky. Je veliká. Radši by jsem menší do kabelky. Puntíky ráda nemám.

                             Fleur de Santé - Radiant Blush. Krásné modré balení se zrcátkem. Ovšem barva tvářenky nic moc. Cihlová se třpytkami. Pigmentace je pěkná. Asi ji ani nevyužiji.

                             Yves Rocher - Řasenka pro krásné řasy. Černá. Kartáček se mi zdál docela pěkný a nemohla jsem se dočkat až ji vyzkouším. Náplň na řasách nechtěla vůbec držet natož barvit. Při snaze vrstvení začala řasy nehorázně slepovat.  Velké zklamání.

                             Yves Rocher - Tělové mléko. Nevoní špatně. Líbí se mi velké balení a ladění na Vánoce. Lehce se roztírá a rychle se vsákne.

                             NIP + FAB - Tělové máslo.  Coconut latte. Krásně voní. Líbí se mi obal. Konzistence mi připomíná našlehaný máslový krém. Je tužší, ale při kontaktu s pokožkou se rozehřeje a krásně se rozetře. Je určen na suchou pokožku. Tu já nemám. Používám ho jako krém na ruce před spaním. Ručky jsou pak heboučké, voňavé a hydratované. Máslo se rychle vstřebá. Jen mám trochu pocit mastnoty. Na noc mi to vůbec nevadí. Zbožňuji ho.

                             Pure Fiji - Exotický masážní a koupelový olej. Hezká vůně ananasu. Použila jsem olej do koupele. Jsem spokojená. Příjemná voňavá koupel.

                             Reniu - Obličejové a tělové máslo. Sladká vůně melounu. Opět pro suchou pokožku. Používám na záděrky a nehtovou kůžičku. Jsem spokojená. 

                             Iswari - Kakaový energetický nápoj. Ujde.

V LadyBoxu nalezneme dopis. Tentokrát s vylepšenou pružnou pečetí.


A hromadu letáčků o produktech.


Nelíbí se mi, že při častém otvíraní se LB začal rozpadat. Krabička se rozlepuje a černá barva z ní se odírá. Mrzí mě, že řasenka je naprd. Tvářenka má zas divnou barvu. Přehnané jé také dát do jednoho LB tři produkty typu tělový krém/máslo. 

Zajímalo by mě kdy v LB nebo SB bude pořádný šampon či něco na rty.

Jaký je Váš LadyBox? Jste spokojené? Co by jste chtěli najít v dalším LB? 

1 komentář:

  1. já jsem ladybox ještě nezkoušela, ale určitě si ho chci jednou koupit :-)

    OdpovědětVymazat